להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

בי בי קול

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla

שתף את בי בי קול עם חבריך:
 
איך מחברים אנטנה אלחוטית למחשב

איך מחברים אנטנה אלחוטית למחשב / מאת: ברק ברקאי

רוצים לדעת איך מחברים אנטנה אלחוטית למחשב נייד או נייח אז מאמר זה נכתב בדיוק בשבילכם על מנת שתוכלו לדעת איך מחברים אנטנה למחשב, על מנת שתוכלו ליהנות מאינטרנט אלחוטי במחשבכם האישי. מאמר זה נכתב על ידי חברת כתיבת תוכן שמספקת שירותי כתיבה מקצועית ויצירת מדריכים על מנת שתוכלו להעשיר את הידע שלכם בערך מוסף רב, אז אם המאמר מצא חן בענייכם נשמח אם תשתפו את המאמר עם חבריכם, וגם ברשתות החברתיות שאתם נמצאים בהם.

מדריך לחיבור אנטנה אלחוטית למחשב בשלבים: · הוציאו את האנטנה האלחוטית מהקופסה ובדקו אם האנטנה האלחוטית הגיעה עם דיסק התקנה, ישנן אנטנות אלחוטית למחשב שמגיעות עם דיסק התקנה שנקרא גם בשפת המחשוב גם "דרייבר" שהיא בעצם תוכנה שמאפשרת לחומרה "לשוחח" עם התוכנה כך שהמחשב שלכם יוכל להבין איזה חומרה נכנסה במחשב על מנת שתוכלו להפעיל את האנטנה האלחוטית למחשב כדבעי, לכן בדקו בקופסת האנטנה אם ישנו דרייבר להתקנה.
· הכניסו את דיסק ההתקנה לכונן ה- CDROM שברשותכם והתחילו בהתקנת הדרייבר של האנטנה האלחוטית שרכשתם, שימו לב! ישנן אנטנות אלחוטיות שאין צורך בדרייבר עבורם משום שהאנטנה האלחוטית משתמשת בדרייבר שכבר קיים אצלכם במערכת ההפעלה. תוך כדי הכנסת הדיסק לכונן יופיע לכם מסך שבו תצטרכו ללחוץ על SETUP שזה להתקין באנגלית, פשוט לחצו כל הזמן על NEXT עד שיגיע לכם המסך שמסיים את תהליך ההתקנה.
· כשתהליך ההתקנה של הדרייבר הסתיים לעיתים יש צורך לבצע הפעלה מחדש, ולעיתים אין צורך ממשי כזה משום שלא תמיד יש צורך בכך, בצעו הפעלה מחדש רק אם מופיע לכם חלון שמבקש לבצע הפעלה מחדש, לאחר ההפעלה מחדש הכניסו את הפלאג USB של האנטנה האלחוטית לתוך חריץ ה USB של המחשב, החריץ נמצא בצידו האחורי של המחשב היכן שכל הכבלים נמצאים, לרוב חריץ ה- USB נמצא בסמוך לכבלי המקלדת והעכבר שלכם.
· לאחר שחברתם את כבל ה-USB של האנטנה האלחוטית לחריץ ה- USB שבמארז המחשב לחצו על – התחל – התחבר אל – הצג את כל החיבורים – לחצו פעמיים על האייקון של האנטנה האלחוטית שהתקנתם ועל – הצג רשתות אלחוטיות, בחרו מכל הרשתות האלחוטיות את הרשת האלחוטית שלכם או לחילופין רשתות שפתוחות באזור שלכם והתחילו לגלוש בהנאה מרובה, וזאת הודות לאנטנה אלחוטית מוגברת למחשב שרכשתם.
מדוע רכישת אנטנה אלחוטית למחשב משתלמת

אנטנה אלחוטית למחשב יכולה לשמש אתכם כשהמחשב שלכם נמצא במצב מרוחק ביחס לנתב שלכם לדוגמא אם הנתב שלכם נמצא בחדר ממ"ד אתם תוכלו גם מהחדר שלכם לקלוט משום שהאנטנה המוגברת היא כשמה כן היא מגבירה את טווח הקליטה באופן משמעותי כשלכל אנטנה אלחוטית יש את תווך הקליטה שלה כך שאם אתם מעוניינים לקנות אנטנה אלחוטית מוגברת וודאו קודם לכן אם האנטנה בעלת יכולת קליטה גבוהה על מנת שתוכלו להשתמש בה בהתאם לצרכיכם.

אנטנה אלחוטית למחשב יכולה לעזור לכם גם בקליטת רשתות אלחוטיות שהינכם נמצאים מחוץ לביתכם ואתם מעוניינים לגלוש בבית הקפה הסמוך ובהיעדר עוצמת קליטה מהמחשב הנייד שברשותכם לא תוכלו לגלוש בצורה אפקטיבית אלא אם כן תסתייעו במגבר לאנטנה, ישנם מצבים בהם ניתן לגלוש באינטרנט אלחוטי בבית קפה אך כל רגע האינטרנט נופל שהסיבה לכך הינה שאין מספיק קליטה וניתן לראות זאת על ידי הצגת עוצמת הקליטה של האינטרנט האלחוטי במחשב נייד.

שתף עם FaceBook
שתף עם Twitter
שתף עם Digg
הוסף למועדפים של Google
שתף עם MySpace

תגובות
עדיין לא פורסמו תגובות
 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן