להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

בי בי קול

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla

שתף את בי בי קול עם חבריך:
 
פנס ללא סוללות
פנס ללא סוללות נקרא גם פנס דינמו
מה זה פנס?
פנס הוא מכשיר העוזר לאנשים לראות ולעשות דברים בחושך, הפנס החשמלי החל את דרכו בשנת 1896 ע"י ג'ושוע ליוניל כהן, שהשתמש בפנס בכדי להאיר צמחי בית, כיום,[ השימוש בפנס נהיה נפוץ יותר ויותרבן אם מדובר בטיולים, בבית, ברכב, בהפסקות חשמל, בשעות חירום ובכל מקום חשוך, אין ספק שהפנס הינו חלק חשוב וחיוני בחיינו, לפני כמה שנים הומצא פנס ללא סוללות, הוא ירוק, ידידותי לסביבה וחוסך כסף רב וחוסך באנרגיה.

אז למה פנס ללא סוללות?
פנס ללא סוללות הוא מוצר שרק לפני כמה שנים נכנס לשוק, פנס זה הוא חסכוני יותר ומתאים יותר לשימושים רבים ומגוונים, הפנס ללא סוללות תמיד זמין ומוכן לשימוש ופעולה, אין צורך להטעינו מבועד מועד או להצטייד בסוללות מלאות או טעונות על מנת להפעילו ועל מנת להאיר באמצעותו.
פנסים רבים מבזבזים אנרגיה וסוללות ומזהמים את הסביבה בעוד שפנס ללא סוללות ונטען ע"י אנרגיה מכאנית באמצעות לחיצה על הידית המובנת בו.
פנס זה יכול לשמש גם כתאורת חירום, בזמן הפסקת חשמל, זה חוסך המון כסף וגם מונע הזדהמות כדור הארץ, אנו שומעים על ההתחממות הגלובלית בעולם וסוללות זה אחד המוצרים היותר מזהמים בעולם, אך פנס ללא סוללות חוסך גם כסף רב וגם ידידותי לסביבה.
בנוסף על כך שהפנס עובד על אנרגיה מכאנית הנורות שבתוך הפנס הן נורות לד הנחשבות ירוקות וחסכוניות מאוד באנרגיה ותכולת חייהם היא מעל ל-60,000 שעות.

אין צורך בסוללות או חשמל, הפנס עובד על טכנולוגית הדינמו באמצעות לחיצה על הידית עם היד. לוחצים על ידית הפנס במשך 1-2 דקות, לחיצות אלו יספקו לנו תאורה למשך 30 דקות ללא הפסקה. ידידותית לסביבה לא צריך לדאוג שייגמרו הסוללות. נורות לד רבות עוצמה ובהירות. מוצר חובה בכל בית מתאים לכל מטרה, פעילויות בחושך, טיולים, חירום, לרכב, הפנס כל הזמן מוכן וזמין לשימוש.

שתף עם FaceBook
שתף עם Twitter
שתף עם Digg
הוסף למועדפים של Google
שתף עם MySpace

תגובות
עדיין לא פורסמו תגובות
 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן