להקמת חנות באינטרנט לחץ כאן סל הקניות

בי בי קול

חיפוש באתר חפש בקניון Yalla

שתף את בי בי קול עם חבריך:
 
חזייה והריון
חזייה והריון

אחד הסממנים הראשונים של ההריון הינו בחזה האישה ובגודלו וזה לא מסתכם בכך, כמובן שזה משתנה מאחת לאחת אך רוב הנשים עולות במידה אחת עד שלושה בגודל הקאפ במהלך ההריון. ובנוסף על כך מכיוון שהבטן מתרחבת במהלך ההריון כך גם היקף החזייה.

מנסה למצוא את מידת החזייה הנכונה במהלך ההריון? כנראה שזאת משימה בלתי אפשרית למצוא חזייה לנשים בהריון ,לא רק שגודל החזה שלך והמידה השתנו, וכתוצאה מכך גם הכאב שבא בעקבות השינוי ההורמונלי גורם לך לרצות ללא ללבוש חזייה כלל!

אמנם את יכולה פשוט לקנות חזייה גדולה יותר במהלך ההריון, אך שוב החזה גודל החזה משתנה מיום ליום ואין טעם לרוץ לקנות חזייה במידה הנכונה בכל שינוי קטן, ולכן מומלץ מאוד להשתמש בחזייה נוחה שתתאים את עצמה לשינויים לשם כך מומלץ להשתמש בחזיית הפלא ahh bra.

למה חשוב ללבוש חזייה במידה הנכונה?
ראשית כל חזייה במידה הנכונה תהיה גם נוחה יותר, בנוסף על כך חזייה במידה הנכונה תומכת בשדיים ומסייעת למנוע כאבי גב מיותרים מכיוון שמשקל החזה גדל במהלך ההריון חזייה במידה נכונה אפילו מסייעת בהפחתת סימני המתיחה.

חזיות מטבען לא תמיד נוחות ולוחצות במיוחד כשמדובר על מידות מעל לממוצע, וכמובן שמעבר ללחץ שנוצר מחזייה במידה קטנה הדבר יורגש גם ברצועות החזייה ואף מהחיכוך שעלול להיווצר בין העור לרצועות החזייה.
מומלץ להמנע ככל האפשר מחזיות עם ברזלים

חזיית הפלא ללא תפרים הגורמים לגירויים ולחוסר נוחות.
הינה חזייה ללא אבזמי מתכת וללא ברזלים או קרסים. הבד הינו בד מיקרופייבר נושם מונע הזעה. צפיפות חוט שונה בחלקים מסויימים החזייה ובקאפ מעניקה תמיכה טובה לחזה יציב וזקוף. מבנה החזייה נוחו ומתאים את עצמו לחזה, גודלו וצורתו. מתאים גם לנשים בעלות חזה גדול ומומלצת במיוחד לנשים בהריון. החזייה אינה יוצרת כפלים או בליטות לא רצויות.


שתף עם FaceBook
שתף עם Twitter
שתף עם Digg
הוסף למועדפים של Google
שתף עם MySpace

תגובות
עדיין לא פורסמו תגובות
 
אפשרות התשלום בחנות:
תשלום טלפוני
לאחר ההזמנה נציגנו יצור איתך קשר טלפוני לקבלת פרטי התשלום

חנות וירטואלית זו הוקמה באמצעות מערכת   חנות וירטואלית הקמה וקידום חנויות באינטרנט
המידע המופיע באתר הוזן והוכנס על ידי החנויות עצמן והינו באחריותן בלבד

להקמת חנות וירטואלית עצמאית מתקדמת לחץ כאן
לפתיחת חנות וירטואלית חינם לחץ כאן